Advertisement
" "

MM-Kisojen alkulohkojen otteluohjelma

Torstai 14. kesäkuuta

Klo 18.00 Venäjä – Saudi-Arabia, Moskova (Luznik-stadion)

Perjantai 15. kesäkuuta

Klo 15.00 Egypti – Uruguay, Jekaterinburg
Klo 18.00 Marokko – Iran, Pietari
Klo 21.00 Portugali – Espanja, Sotshi

Lauantai 16. kesäkuuta

Klo 13.00 Ranska – Australia, Kazan
Klo 16.00 Argentiina – Islanti, Moskova (Spartak Stadium)
Klo 19.00 Peru – Tanska, Saransk
Klo 22.00 Kroatia – Nigeria, Kaliningrad

Sunnuntai 17. kesäkuuta

Klo 15.00 Costa Rica – Serbia, Samara
Klo 18.00 Saksa – Meksiko, Moskova (Luznik-stadion)
Klo 21.00 Brasilia – Sveitsi, Rostov

Maanantai 18. kesäkuuta

Klo 15.00 Ruotsi – Etelä-Korea, Nizhni Novgorod
Klo 18.00 Belgia – Panama, Sotshi
Klo 21.00 Tunisia – Englanti, Volgogdad

Tiistai 19. kesäkuuta

Klo 15.00 Kolumbia – Japani, Saransk
Klo 18.00 Puola – Senegal, Moskova (Spartak Stadium)
Klo 21.00 Venäjä – Egypti, Pietari

Keskiviikko 20. kesäkuuta

Klo 15.00 Portugali – Marokko, Moskova (Luznik-Stadion)
Klo 18.00 Uruguay – Saudi-Arabia, Rostov
Klo 21.00 Iran – Espanja, Kazan

Torstai 21. kesäkuuta

Klo 15.00 Tanska – Australia, Samara
Klo 17.00 Ranska – Peru, Jekaterinburg
Klo 21.00 Argentiina – Kroatia, Nizhni Novgorod

Perjantaina 22. kesäkuuta

Klo 15.00 Brasilia – Costa Rica, Pietari
Klo 18.00 Nigeria – Islanti, Volgograd
Klo 21.00 Serbia – Sveitsi, Kaliningrad

Lauantai 23. kesäkuuta

Klo 15.00 Belgia – Tunisia, Moskova (Spartak Stadium)
Klo 18.00 Etelä-Korea – Meksiko, Rostov
Klo 21.00 Saksa – Ruotsi, Sotshi

Sunnuntai 24. kesäkuuta

Klo 15.00 Englanti – Panama, Nizhni Novgorod
Klo 18.00 Japani – Senegal, Jekaterinburg
Klo 21.00 Puola – Kolumbia, Kazan

Maanantai 25. kesäkuuta

Klo 17.00 Saudi-Arabia – Egypti, Volgograd
Klo 17.00 Uruguay – Venäjä, Samara
Klo 21.00 Iran – Portugali, Saransk
Klo 21.00 Espanja – Marokko, Kaliningrad

Tiistai 26. kesäkuuta

Klo 17.00 Australia – Peru, Sotsi
Klo 17.00 Tanska – Ranska, Moskova (Luznik-Stadion)
Klo 21.00 Nigeria – Argentiina, Pietari
Klo 21.00 Islanti – Kroatia, Rostov

Keskiviikko 27. kesäkuuta

Klo 17.00 Etelä-Korea – Saksa, Kazan
Klo 17.00 Meksiko – Ruotsi, Jekaterinburg
Klo 21.00 Sveitsi – Costa Rica, Nizhni Novgorod
Klo 21.00 Serbia – Brasilia, Moskova (Spartak Stadium)

Torstai 28. kesäkuuta

Klo 17.00 Senegal – Kolumbia, Samara
Klo 17.00 Japani – Puola, Volgograd
Klo 21.00 Panama – Tunisia, Saransk
Klo 21.00 Englanti – Belgia, Kaliningrad

Kaikki kellonajat ovat Suomen aikoja.